Dr House | sezon 1 odc. 21: Trzy opowieści

(House M.D.: Three Stories)

serial obyczajowy USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stacy, była dziewczyna House'a, szuka pomocy dla chorego męża. W tym czasie Cuddy zmusza go do przygotowania referatu dla studentów. House przygotowuje wykład, którego nigdy nie zapomną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) pracuje w znanym szpitalu klinicznym w New Jersey. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale jednocześnie człowiekiem o trudnym charakterze. Cyniczny mężczyzna z przyjemnością wytyka innym błędy, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Pośrednikami między nim a chorymi są najczęściej: piękna i ambitna Allison Cameron (Jennifer Morrison), czarnoskóry Eric Foreman (Omar Epps) i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase (Jesse Spencer). Ekscentryczny sposób bycia House'a budzi mieszane uczucia w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy (Lisa Edelstein), która czasami ma ochotę pozbyć się niesubordynowanego pracownika.

W tym odcinku

Była dziewczyna House'a, Stacy Warner, zjawia się niespodziewanie w szpitalu. Szuka pomocy dla chorego męża. Kiedy House zastanawia się, czy wziąć ten przypadek, Cuddy zmusza go do przygotowania referatu dla studentów medycyny. W trakcie leczenia trzech pacjentów z podobnymi objawami, Gregory przygotowuje wykład, którego studenci nigdy nie zapomną.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym

Występują

Twórcy

Ładuję...