Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 6

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka próbuje skupić się głównie na sobie i dziecku. Andrzej i Beata nadal nie rozmawiają ze sobą. Elka żąda od Jerzego w zamian za rozwód całego majątku i wyłącznej opieki nad Jankiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Anka próbuje nie myśleć o Jerzym i skupić głównie na sobie i dziecku. Spotyka się na lanczu z Polą. Przyjaciółka wyznaje jej, że całowała się w pracy ze stażystą. Andrzej i Beata nadal nie rozmawiają ze sobą. Sytuacja staje się bardziej napięta, gdy mężczyźnie wypada z portfela wizytówka Kasi. Manię trochę nuży towarzystwo Daniela, którego główną pasją jest fotografowanie ptaków. Irena i Wanda nadal nie mogą porozumieć się z Karolem i Stefanem. Tadeusz zaleca wykonanie szczepień Gniewkowi. Wyznaje Ance, że sam nie chce mieć dzieci i planuje żyć bardzo wygodnie. Elka żąda od Jerzego w zamian za rozwód całego majątku i wyłącznej opieki nad Jankiem. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Anka jest zmuszona zabrać Gniewka do pracy. Obecność niemowlaka nie podoba się pani menadżer. Na szczęście szybko zjawia się Irena, która przejmuje opiekę nad wnukiem. Aldona zarzuca Długiemu, że nie zwraca na nią uwagi. Ten w obecności całego zespołu umawia się z dziewczyną na randkę. Po pracy Anka spotyka przed Imbirem Roberta, który zaprasza ją na drinka. Całą sytuację obserwuje Jerzy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...