Teleman

M jak miłość | odc. 1195

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Artur odkrywa, że Robert jest oszustem. W ciągu ostatnich kilku lat Bilski posługiwał się kilkoma nazwiskami. Janek odcina Baryckiemu prąd. Wściekły sprzedawca wyżywa się na Kindze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Iza pomaga Marcinowi w opiece nad Szymkiem. Wspólnie spędzony czas zbliża ich do siebie. Młodzi idą ze sobą do łóżka. Między Marią a Robertem dochodzi do awantury, podczas której Bilski pokazuje ukochanej swoje prawdziwe oblicze. Rozczarowana Rogowska może liczyć na Artura. Były mąż Marii zdobywa informacje świadczące na niekorzyść rywala. Okazuje się, że Robert w ciągu ostatnich kilku lat posługiwał się kilkoma nazwiskami. Zduńscy prowadzą nierówną walkę z Jackiem, który nadal prowadzi swój nielegalny biznes w sąsiedztwie bistro. Janek decyduje się na bardziej radykalne metody i odcina Baryckiemu prąd. Wściekły sprzedawca wyżywa się na Kindze. Tymczasem córeczka Zduńskich połyka tabletki, które znalazła przy punkcie z dopalaczami. Traci przytomność.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...