Singielka (71/141)

telenowela Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

Elka jest zaskoczona wyznaniem Tomasza. Zaczyna sobie uświadamiać, że jej na nim zależy. Nie może jednak nic z tym zrobić. Podczas randki z Arkiem Natalia otrzymuje niepokojący telefon od Roberta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka jest zaskoczona wyznaniem Tomasza. Wie wprawdzie, że powinna cieszyć się szczęściem przyjaciela, ale z drugiej strony zaczyna uświadamiać sobie, że jej na nim zależy. Nie może jednak nic z tym zrobić. Kłopoty ma również Natalia, która podczas randki z Arkiem otrzymuje niepokojący telefon od Roberta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...