Singielka (70/141)

telenowela Polska 2016  od 12 lat

W skrócie

W gazecie ukazuje się zdjęcie Elki i Borysa. Kobieta nie może uwolnić się od ciekawskich spojrzeń kolegów z redakcji, a także od własnej matki. Do Elki dzwoni Tomasz, który prosi ją o spotkanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

W gazecie ukazuje się zdjęcie Elki i Borysa. Kobieta nie może uwolnić się od ciekawskich spojrzeń kolegów z redakcji, a także od własnej matki. Do Elki dzwoni Tomasz, który prosi ją o spotkanie. Mężczyzna jest bardzo tajemniczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...