Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 4

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej staje się podejrzliwy w stosunku do Beaty. Gdy widzi, jak ukochana opuszcza przychodnię w towarzystwie Przemka, nokautuje pielęgniarza. Pola wyrzuca z siebie całą złość na Klemensa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Andrzej staje się podejrzliwy względem Beaty. Gdy widzi, jak ukochana opuszcza przychodnię w towarzystwie Przemka, nokautuje pielęgniarza jednym ciosem. Pola wyrzuca z siebie całą złość na Klemensa. Na domiar złego znajduje u niego teczkę z kobiecymi aktami. Mania buntuje się, gdy Anka prosi ją o zajęcie się bratem. Wychodzi na spacer z Grubą. Dziewczyny trafiają w parku na grupę podpitych młodych mężczyzn. Wśród nich jest Grochol, który zachowuje się agresywnie w stosunku do Mani. Elka przekonuje Ankę, że ona i Jerzy nie zamierzają się rozstawać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...