Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 3

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka odwiedza z synkiem restaurację Imbir. Pracownicy są zachwyceni maluchem. Informują ją o pogłębiającym się kryzysie w lokalu. Anka podejmuje decyzję o powrocie do pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Anka odwiedza z synkiem restaurację Imbir. Pracownicy są zachwyceni maluchem. Przy okazji informują kobietę o pogłębiającym się kryzysie w lokalu. Anka podejmuje decyzję o powrocie do pracy, co spotyka się z dezaprobatą Ireny. Mania urządza Grubej małą sesję zdjęciową. Kiedy psuje jej się aparat, postanawia poprosić o pomoc Daniela. Pola próbuje uwieść Klemensa, jednak jego uwagę całkowicie pochłania trwający właśnie mecz. Jerzy i Anka umawiają się na randkę. Ich długo wyczekiwane spotkanie zostaje zakłócone telefonem od Mani, która skarży się, że nie może uspokoić płaczącego braciszka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...