Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 2

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy wraca z synem do Warszawy. Pola chce odwiedzić Ankę z okazji narodzin synka. Andrzej próbuje nakłonić Beatę do uczestnictwa w życiu byłej żony i syna, ale jej się nie to podoba.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Jerzy wraca z synem do Warszawy. Pola chce złożyć Ance wizytę z okazji narodzin synka. Klemens, który miał jej towarzyszyć, w ostatniej chwili rezygnuje. Gdy kobieta wraca do mieszkania po zapomniany prezent, zastaje partnera oglądającego mecz. Jest zaskoczona. Andrzej próbuje nakłonić Beatę do uczestnictwa w życiu jego byłej żony i syna, co nie podoba się lekarce. Anka wyprowadza się od matki wbrew protestom Ireny i Andrzeja. Niepokoi ją ciągły płacz noworodka. Mania potrąca rowerem chłopaka fotografującego ptaki w parku. Okazuje się, że nieznajomy ma duże poczucie humoru. Dziewczyna zapisuje jego numer telefonu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...