Pokolenie mutantów (12)

(Mutant X: Double Vision)

serial SF Kanada/​USA 2001  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do grupy Mutant X chce dołączyć Charlo. W czasach gdy Adam pracował w Genomeksie, doniósł na jej ojca, Anthony'ego Cooka, który nielegalnie handlował bronią. Dziewczyna pragnie zemsty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W wyniku eksperymentów na ludzkim DNA, prowadzonych w tajnym rządowym laboratorium Genome X, powstali mutanci. Mają oni zdolności telepatyczne, potrafią przenikać ściany lub ciskać ładunkami elektrycznymi. Naukowiec Adam stworzył organizację pod nazwą Mutant X, która ma im pomagać. Eckhart, który był niegdyś szefem ośrodka, twierdzi bowiem, że są oni niebezpieczni. Założył tajną agencję ochrony GSA, która porywa mutantów. Poddaje ich bolesnym testom albo zabija.

W tym odcinku

Do grupy Mutant X chce dołączyć Charlo, która potrafi zmieniać złych ludzi w dobrych i na odwrót. W czasach gdy Adam pracował w Genomeksie, doniósł na jej ojca, Anthony'ego Cooka, który nielegalnie handlował bronią biologiczną. Teraz dziewczyna planuje się na nim zemścić. Adam jednak nie chce jej przyjąć. Tymczasem jej niezwykłymi zdolnościami jest wyraźnie zainteresowany Eckhart.

Występują

Zobacz także

Ładuję...