Stacyjkowo: Pojedynek (59)

(Chuggington)

serial animowany Wielka Brytania 2008  b.o.

W skrócie

Wiola chce zabrać z kopalni tabor do czyszczenia. Szuka ochotników, którzy by jej w tym pomogli. Nie może znaleźć chętnych. Wpada na pomysł, by zorganizować pojedynek - przegrany uda się do kopalni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W miasteczku Stacyjkowo mieszkają trzy małe lokomotywy. Wilson jest zawsze pełen entuzjazmu i energii, uważnie słucha instrukcji, ciekawy świata i chętny do nauki. Koko to lokomotywa przeznaczona do szybkiej jazdy. Uwielbia wycieczki i wyścigi. Bruno jest silną, elektryczno-spalinową lokomotywą, przeznaczoną do przewozu ciężkich ładunków. Zawsze zadaje wiele pytań. Przygody, które wspólnie przeżywają uczą ich tego, co jest w życiu najważniejsze, m.in. dowiadują się czym jest odpowiedzialność oraz poznają znaczenie prawdziwej przyjaźni.

W tym odcinku

Wiola chce zabrać z kopalni tabor do czyszczenia. Szuka ochotników, którzy by jej w tym pomogli. Nie może jednak znaleźć chętnych, bo nikt nie chce ubrudzić się sadzą. Wpada na pomysł, by zorganizować pojedynek - drużyna, która przegra będzie musiała udać się do kopalni i wykonać zadanie.

Zobacz także

Ładuję...