Dr House | sezon 1 odc. 16: Nadwaga

(House M.D.: Heavy)

serial obyczajowy USA 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

House informuje swoich asystentów, że Vogler żąda zwolnienia jednego z nich. Zespół bada 10-letnią dziewczynkę cierpiącą na otyłość, która przeszła zawał serca. Vogler szykuje kolejną intrygę...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) pracuje w znanym szpitalu klinicznym w New Jersey. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale jednocześnie człowiekiem o trudnym charakterze. Cyniczny mężczyzna z przyjemnością wytyka innym błędy, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Pośrednikami między nim a chorymi są najczęściej: piękna i ambitna Allison Cameron (Jennifer Morrison), czarnoskóry Eric Foreman (Omar Epps) i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase (Jesse Spencer). Ekscentryczny sposób bycia House'a budzi mieszane uczucia w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy (Lisa Edelstein), która czasami ma ochotę pozbyć się niesubordynowanego pracownika.

W tym odcinku

House informuje swoich asystentów, że Vogler żąda zwolnienia jednego z nich. Zespół bada 10-letnią Jessicę. Cierpiącą na otyłość dziewczynka przeszła zawał serca. Niebawem okazuje się, że pacjentka potajemnie brała leki, które miały pomóc jej schudnąć. Vogler szykuje intrygę, która ma doprowadzić do skłócenia Gregory'ego ze współpracownikami.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym

Występują

Twórcy

Ładuję...