Dr House | sezon 1 odc. 2: Ojcostwo

(House M.D.: Paternity)

serial obyczajowy USA 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nastoletni Dan trafia do szpitala z objawami nocnych lęków i podwójnego widzenia. House prowokuje Foremana do zakładu o to, czy opiekun chłopca jest rzeczywiście jego biologicznym ojcem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) pracuje w znanym szpitalu klinicznym w New Jersey. Jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale jednocześnie człowiekiem o trudnym charakterze. Cyniczny mężczyzna z przyjemnością wytyka innym błędy, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Pośrednikami między nim a chorymi są najczęściej: piękna i ambitna Allison Cameron (Jennifer Morrison), czarnoskóry Eric Foreman (Omar Epps) i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase (Jesse Spencer). Ekscentryczny sposób bycia House'a budzi mieszane uczucia w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy (Lisa Edelstein), która czasami ma ochotę pozbyć się niesubordynowanego pracownika.

W tym odcinku

Nastoletni Dan trafia do szpitala z objawami nocnych lęków i podwójnego widzenia. Lekarze próbują ustalić, co mu dolega. Tymczasem House zakłada się z Foremanem o to, czy opiekun chłopca jest rzeczywiście jego biologicznym ojcem. W przychodni Gregory ma do czynienia z pewnym awanturnikiem oraz matką, która nie wierzy w skuteczność szczepień.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu dramatycznym

Występują

Twórcy

Ładuję...