Singielka (60/141)

telenowela Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mikołaj przyznaje się Elce do randek z Maleną. Zraniona dziewczyna ucieka z redakcji. Natalia nie odbiera telefonu, więc wybiera numer Tomasza. Monika spotyka się z Andrzejem w jego mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Mikołaj przyznaje się Elce do randek z Maleną. Zraniona dziewczyna ucieka z redakcji i szuka pocieszenia u siostry. Gdy Natalia nie odbiera telefonu, wybiera numer Tomasza. Tymczasem Monika spotyka się z Andrzejem w jego mieszkaniu. Natalia próbuje podnieść na duchu załamaną matkę. Sława mówi córce, że nie znajdzie kogoś takiego jak Robert. Kobieta najwyraźniej nie zamierza się poddać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...