Tabu Polska: Gender (1)
(Taboo Polska)

W skrócie
Bohaterami odcinka są ludzie, którzy nie zgadzają się na tradycyjny podział ról. Jednym z nich jest Andrzej, który chce być kobietą, ale bez pozbywania się męskich organów płciowych.
Oglądaj w telewizji
Opis
Rodzima wersja amerykańskiej serii "Tabu". Program przybliża różne najdziwniejsze upodobania, style życia i osobliwości, które dotyczą mieszkańców Polski. Wiele z nich, które znacząco odbiegają od powszechnie przyjętych norm, wciąż budzi skrajne emocje i kontrowersje. Wśród bohaterów serii znalazły się m.in. osoby o nieokreślonej tożsamości płciowej czy też nieakceptowane z powodu wyglądu. W programie wypowiadają się m.in. psychologowie i socjologowie.
W tym odcinku
Bohaterami odcinka są ludzie, którzy nie zgadzają się na tradycyjny podział ról i buntują się przeciwko przyjętym normom zachowania. Jednym z nich jest Andrzej, który chciałby być kobietą, ale bez pozbywania się męskich organów płciowych.