Cisza nad rozlewiskiem (12/13)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławek wraca z Kanady. Paula wita go chłodno i wciąż myśli o Piotrze. Piernacki przyjeżdża na plan filmowy do Warszawy, by jeszcze raz wyznać miłość Ewie. Prosi ją, by wróciła z nim na Mazury.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik), jej córki Marysi (Olga Frycz) oraz bliskich i przyjaciół. Mieszkańcy malowniczego rejonu na Mazurach muszą stawić czoła nowym problemom i wyzwaniom.

W tym odcinku

Sławek, ku radości swoich dzieci, wraca z Kanady. Paula wita go chłodno. Wciąż myśli o Piotrze i domniemanym romansie partnera podczas pobytu za granicą. W końcu mężczyzna decyduje się szczerze opowiedzieć jej o swojej pracy. Małgosia obawia się, że Maj dowie się o spotkaniach żony z Piotrem. Piernacki przyjeżdża na plan filmowy do Warszawy, by raz jeszcze wyznać miłość Stern. Prosi ją, by wróciła z nim na Mazury. Marysia zwierza się Konradowi, że wciąż kocha Kubę. Obawia się jednak, że przez nią mężczyzna może zrezygnować z planu wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem matka Milewicza postanawia dopilnować, by syn na pewno pojechał szukać pracy do Ameryki. Orest i Wroński wciąż nie mogą znaleźć wspólnika, który podjąłby się zarządzania spółdzielnią. W końcu sprawy w swoje ręce bierze Elwira. Przebywająca w Indiach Basia zwierza się Tomaszowi, że powoli odzyskuje spokój.

Występują

Twórcy

Ładuję...