Dr House | sezon 7 odc. 14/23

(House M.D.: Recession Proof)

serial obyczajowy USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Właściciel firmy deweloperskiej dostaje ataku i trafia do szpitala. Lisa zostaje wyróżniona prestiżową nagrodą. House uświadamia sobie, że związek z Cuddy zmienił całe jego życie.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.10 17:35
Metro TVlogo
Nd 8.10 19:00
Metro TVlogo
Pon 9.10 15:35
Metro TVlogo

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Właściciel firmy deweloperskiej (Adrian LaTourelle) dostaje tajemniczego napadu w restauracji i trafia do szpitala. Lekarze, którzy się nim zajmują, odkrywają, że mężczyzna notorycznie okłamuje swoją żonę. Foreman i Taub, którzy dzielą razem mieszkanie, coraz gorzej się ze sobą dogadują. Napięcie rośnie też między pracującymi w parze Masters i Chase'em. Lisa zostaje wyróżniona prestiżową nagrodą. House ma jej towarzyszyć podczas uroczystej gali, jednak tego dnia musi zostać w pracy. Walka o życie pacjenta zmusza lekarza do zastanowienia się nad sobą. House orientuje się, że związek z Cuddy zmienił jego życie i jego samego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...