Singielka (51)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysiek prosi Patryka, żeby nie mówił Elce, kto dał mu tabletki. Ona jednak chce zdemaskować dilera w swoim artykule. Tymczasem Sława wciąż jest przekonana, że Natalia zaszła w ciążę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Krzysiek prosi Patryka, żeby nie mówił Elce, kto dal mu tabletki. Dziewczyna chce jednak napisać artykuł, w którym zdemaskuje dilera. Mikołaj pyta Elkę, czy pomoże mu włamać się do komputera Andrzeja i poprawić prezentację. Ona nie chce o tym słyszeć. Tymczasem Sława wciąż jest przekonana, że Natalia zaszła w ciążę. Próbuje karmić ją wyłącznie witaminami. Mimo próśb Olgierda, kobieta nie zamierza zrezygnować z ingerowania w życie córki. Zwłaszcza, kiedy Natalia stwierdziła, że chce poczekać ze ślubem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...