Singielka (50)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patryk mdleje w redakcji. Elka przypomina sobie o tabletkach, które zażywał, i jedzie do szpitala, by powiedzieć o nich lekarzowi. Tomasz wspiera Sylwię podczas przygotowań do otwarcia atelier.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Patryk mdleje w redakcji. Wszyscy pracownicy są tym wstrząśnięci. Elka przypomina sobie o tabletkach, które zażywał, i jedzie do szpitala, by powiedzieć o nich lekarzowi. Tymczasem Tomasz wspiera Sylwię podczas przygotowań do otwarcia atelier. Nadal martwi się sytuacją z Elką. Podobny dylemat ma Natalia, która wyrzuca Robertowi, że szuka sensu życia. Partner podpowiada jej, gdzie może go odnaleźć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...