Singielka (49)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka zaskakuje to, co słyszy od Tomasza. Postanawia wszystko wyjaśnić z Mikołajem. Podczas rozmowy wybucha on złością. Natalia utwierdza się w przekonaniu, że ona i Robert pochodzą z różnych światów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka jest zaskoczona tym, co słyszy od Tomasza, postanawia jednak wszystko wyjaśnić z Mikołajem. Podczas rozmowy wybucha on złością. Tymczasem Natalia i Robert wybierają się do znajomych mężczyzny. Wyjazd ten utwierdza ją w przekonaniu, że pochodzą z różnych światów. Tylko Robert tego nie zauważa. Patryk wciąż zażywa tabletki na odchudzanie. Jest zadowolony z rezultatów, w dodatku Gośka go chwali. Zbiera się więc na odwagę, by zaprosić kobietę na kawę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...