Teleman

Singielka (47/57)

telenowela Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elka pomaga Mikołajowi przy prezentacji dla zarządu. Dziewczyna wciąż nie może zapomnieć o sprawie rodziców Mikołaja. Sława urządza w mieszkaniu podwójną randkę dla Krystyny i Staszka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elka (Paulina Chruściel) ma 32 lata i od kilku lat jest sama. Dla niej najważniejsza jest prawdziwa miłość, a tę niełatwo znaleźć. Dziewczyna pracuje jako dziennikarka w znanym portalu internetowym, realizuje się zawodowo, a jednocześnie czeka na swój wielki moment. Elka jest zadowolona z bycia singielką, ale rodzina nie daje jej spokoju i wciąż pyta, kiedy ułoży sobie życie. Gdy siostra dziewczyny, Natalia (Julia Kamińska), ogłasza, że wychodzi za mąż, Elka decyduje się znaleźć sobie partnera do jej ślubu. Ma na to dokładnie 274 dni. Randkowanie po wielu latach przerwy nie jest łatwe, ale w redakcji pracuje amant, który wpadł singielce w oko - Mikołaj (Filip Bobek). Jej miłosne poczynania śledzi też Tomasz (Mateusz Janicki), redakcyjny fotograf. "Singielka" to opowieść pełna humoru, wzruszeń i emocji. W tej romantycznie przygodzie udział weźmie plejada gwiazd.

W tym odcinku

Elka pomaga Mikołajowi przy prezentacji, którą przedstawi zarządowi. Dziewczyna wciąż nie może zapomnieć o sprawie rodziców Mikołaja. Tymczasem Sława urządza w mieszkaniu podwójną randkę dla Krystynę i Staszka. Spotkanie rozpoczyna się nie najlepiej, gdyż Sława próbuje postawić Staszka w niekorzystnym świetle. Tomasz dostaje zlecenie w nowej pracy. Jednocześnie poznaje też dziewczynę, która zna tajemnicę Mikołaja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...