Majka | odc. 133/190

W skrócie
Konrad sugeruje, że jego relacje z Majką stają się coraz bliższe. Dochodzi do kłótni z Michałem, który dowiaduje się o chorobie Basi. Konrad przybywa do Majki z pierścionkiem zaręczynowym.
Oglądaj w telewizji
Opis
Majka Olkowicz (Joanna Osyda) studiuje fotografię na Akademii Sztuk Pięknych. Ambitna dwudziestolatka właśnie stoi na progu spełnienia swoich zawodowych marzeń i walczy o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji. Dziewczyna wygrywa kolejne konkursy i wierzy, że międzynarodowa kariera jest na wyciągnięcie ręki. Przełomem w jej życiu okazuje się spotkanie z pewnym przystojnym architektem - Michałem Duszyńskim (Tomasz Ciachorowski). Majka zawsze upatrywała szczęście w realizowaniu swoich pasji. Teraz doświadcza burzliwych uczuć, które wprowadzają sporo zamieszania w jej planach i rujnują stabilizację.
W tym odcinku
Będąc w Kliszy, Konrad sugeruje, że jego relacje z Majką stają się coraz bliższe. Słyszy to Michał i reaguje złością. Między nim a rywalem dochodzi do kłótni, podczas której Duszyński dowiaduje się o chorobie Basi. Tego samego dnia Konrad pojawia się u Majki z pierścionkiem zaręczynowym. Piotr wraca ze spotkania z wydawcą w świetnym humorze. Dowiedział się bowiem, że jego książki zniknęły z księgarń nie dlatego, że pozycję wycofano ze sprzedaży, lecz ponieważ cały nakład został wyprzedany.
Występują








