Allo, allo! (6)

('Allo 'Allo!)

serial komediowy Wielka Brytania 1982  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

René znów prowadzi swoją knajpkę, ale już jako bliźniaczy brat René, który przecież został "rozstrzelany". Wszyscy przygotowują się do jego pogrzebu, który przyniesie dużą niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja.

W tym odcinku

René znów prowadzi swoją knajpkę, ale już jako bliźniaczy brat René, który przecież został "rozstrzelany". Tymczasem wszyscy przygotowują się do jego pogrzebu, który przyniesie dużą niespodziankę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...