Cisza nad rozlewiskiem (10/13)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia tęskni za Basią. Po rozstaniu z Krzysztofem postanawia wrócić do Warszawy i ukończyć studia. Uświadamia sobie, że kocha Kubę. Tymczasem jej były mąż angażuje się w pracę w stajni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik), jej córki Marysi (Olga Frycz) oraz bliskich i przyjaciół. Mieszkańcy malowniczego rejonu na Mazurach muszą stawić czoła nowym problemom i wyzwaniom.

W tym odcinku

Marysia bardzo tęskni za Basią. Po rozstaniu z Krzysztofem postanawia wrócić do Warszawy i ukończyć studia. Uświadamia sobie, że wciąż kocha Kubę. Tymczasem jej były mąż angażuje się w pracę w stajni. Stara się zaimponować Magdzie. Nowa znajoma wzbudza też zainteresowanie Konrada. Małgosia organizuje spotkanie dla swoich przyjaciółek. Chce porozmawiać z nimi o swoich ostatnich problemach i rozterkach. Orest, Wroński, Jóźwiak i Zdzisio postanawiają założyć spółdzielnię i eksportować do Francji mazurskie specjały. Mirka i Maciej cieszą się urokami podróży poślubnej. Tomasz dowiaduje się, że Kuba wciąż czuje coś do Marysi. Piotr spotyka się z matką tragicznie zmarłej narzeczonej. Rozmowa z kobietą przynosi mu ulgę. Paula dowiaduje się o rychłym powrocie Sławka z Kanady.

Występują

Twórcy

Ładuję...