Majka | odc. 126/190

telenowela Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aleksandra wciąż marzy o ślubie kościelnym z Michałem. Odbywa się uroczystość zaślubin Kasi i Bartka. Wśród gości Michał dostrzega Majkę. Na weselu ich skrywane uczucia budzą się na nowo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Majka Olkowicz (Joanna Osyda) studiuje fotografię na Akademii Sztuk Pięknych. Ambitna dwudziestolatka właśnie stoi na progu spełnienia swoich zawodowych marzeń i walczy o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji. Dziewczyna wygrywa kolejne konkursy i wierzy, że międzynarodowa kariera jest na wyciągnięcie ręki. Przełomem w jej życiu okazuje się spotkanie z pewnym przystojnym architektem - Michałem Duszyńskim (Tomasz Ciachorowski). Majka zawsze upatrywała szczęście w realizowaniu swoich pasji. Teraz doświadcza burzliwych uczuć, które wprowadzają sporo zamieszania w jej planach i rujnują stabilizację.

W tym odcinku

Mija miesiąc. Aleksandra wciąż marzy o ślubie kościelnym z Michałem. Tymczasem odbywa się uroczystość zawarcia małżeństwa przez Kasię i Bartka. Wśród gości Michał dostrzega Majkę. Na weselu ich głęboko skrywane uczucia budzą się na nowo. Obserwujący ich Adam i Lilka dochodzą do wniosku, że Duszyński i jego ukochana długo o sobie nie zapomną. Majka jednak wie, że nie ma nadziei dla ich miłości. Michał wychodzi z przyjęcia i jedzie do Aleksandry.

Występują

Ładuję...