O mnie się nie martw 3 (2/13)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga i Marcin szukają większego mieszkania. Krzysiek nie potrafi pogodzić się z tym, że ukochana jest w nowym związku. Do kancelarii powraca Alicja, samotnie wychowująca nastoletniego Patryka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Iga i Marcin szukają większego mieszkania. Krzysiek nie potrafi pogodzić się z tym, że ukochana jest w nowym związku. Próbuje wykorzystać Polę, by wzbudzić w Małeckiej zazdrość, ale kobieta szybko demaskuje jego prawdziwe intencje. Do kancelarii powraca Alicja, samotnie wychowująca nastoletniego Patryka. Chłopak popadł w konflikt z jej nowym partnerem życiowym. Marek nie widzi jednak w rodzinnej sprzeczce materiału na sprawę dla jego zespołu. Stanowi to punkt zapalny z Igą, która nie jest obojętna na los zakochanych. Zdenerwowany szef robi wszystkim podwładnym wykład opracy w kancelarii prawnej. Jedyną osobą, która go popiera jest jego ulubienica, Aśka. Wkrótce kobieta wchodzi w spór ze swoim byłym narzeczonym, Marcinem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...