O mnie się nie martw 3 (1/13)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iga zdaje egzamin z zasad mediacji. Jej wykładowca staje się kolejnym klientem kancelarii. W biurze twardą ręką władzę sprawuje ojciec Marcina Kaszuby. Tomek i Marta tęsknią do rządów Zarzyckiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Iga zdaje egzamin z zasad mediacji. Profesor jest jednak bardziej zainteresowany swoim telefonem komórkowym, niż odpowiedziami studentki. Zaciekawiona Małecka z troską pyta egzaminatora, co się dzieje. W ten sposób profesor staje się kolejnym klientem kancelarii Kaszuba&Zarzycki. W biurze twardą ręką władzę sprawuje ojciec Marcina Kaszuby, Marek. Tomek i Marta zaczynają tęsknić do rządów Zarzyckiego. Jedynie Aśka kwitnie, nie jest już córeczką tatusia, a nowy szef za nią przepada. Iga także odczuje zmianę na gorsze w kancelarii. Na dobre skonfrontuje się z Markiem, gdy ten udzieli jej wykładowcy życiowej rady. Najwięcej problemów Kaszuba senior przysporzy jednak Marcinowi. Załamany Krzysiek nie potrafi patrzeć na szczęście Igi i Marcina. Irenka, Wojtek i Jacek próbują nakłonić Małeckiego, by wziął się w garść. W końcu proszą o pomoc Polę, która ma wobec Krzyśka dług wdzięczności.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...