O mnie się nie martw 3 (9/13)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Iga przeprasza Marcina, który przyjmuje to z ulgą. Do kancelarii zgłasza się szkolny kolega Helenki, który uważa, że jego rodzice źle zarządzają odziedziczonym przez niego majątkiem po dziadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników kancelarii. Nowym wspólnikiem Zarzyckiego zostaje ojciec Marcina Kaszuby, Marek (Krzysztof Stelmaszyk). Zaprowadza on w biurze własne porządki, ze szkodą dla pracowników. Jedynie Aśka, która stała się jego ulubienicą, ma złote życie. Do kancelarii zgłasza się stała klientka, Alicja (Małgorzata Foremniak), matka sprawiającego problemy chłopaka. Związek Ewy i Roberta przechodzi kryzys. Krzysiek wynajmuje pokój u pani Irenki i szuka pracy. Z kolei w życiu Igi pojawia się jej młodsza siostra, Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna uciekła z domu.

W tym odcinku

Iga przeprasza Marcina, a on z ulgą przyjmuje jej słowa. Niestety zakochani nie mogą okazać sobie czułości, gdyż w mieszkaniu na Żelaznej znów zjawia się Dorota. Tym razem jednak Kaszuba nie zamierza nocować na rozkładanym łóżku w kuchni. Problemy lokalowe Igi i jej ukochanego cieszą Krzyśka, który wciąż ma nadzieję na powrót byłej żony. Do kancelarii zgłasza się szkolny kolega Helenki, który uważa, że jego rodzice źle zarządzają odziedziczonym przez niego majątkiem po dziadku. Sprawą zajmuje się Marek i Iga, którą w rodzinny konflikt wciąga matka chłopca. Wspólna praca staje się dla obojga okazją, by wyjaśnić sobie wszystkie nieporozumienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...