Komisarz Alex 7: Mroczna tajemnica (89)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci badają sprawę śmierci mieszkańca willi. Podejrzewają, że zginął, gdyż nakrył złodziei. Michał, Lucyna i Ryszard przenikają do środowiska łódzkich paserów, by namierzyć zabójców.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy, Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), stawiają czoła wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Policjanci badają sprawę śmierci bogatego, samotnego mężczyzny w średnim wieku, którego ciało znaleziono w jego willi. Podejrzewają, że zabójstwo było przypadkowe, a celem sprawców była kradzież cennych przedmiotów z domu. Gdy jednak zostali oni złapani na gorącym uczynku przez właściciela, zamordowali go. Michał, Lucyna i Ryszard decydują się przeniknąć do środowiska łódzkich paserów, by namierzyć zabójców. Wybierają jednego z nich, który prowadzi swoje interesy w nocnym lokalu. Szmidt zatrudnia się u niego jako dziewczyna do towarzystwa. Atrakcyjny wygląd ściąga na nią dodatkowe kłopoty i komplikuje zadanie. Mimo to funkcjonariuszce udaje się zdobyć potrzebne informacje.

Występują

Twórcy

Ładuję...