Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 12

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrzej i Beata wybierają się do terapeutki. Jerzy jest zaskoczony, że wywiad z nim przeprowadzać będzie Robert Jad. Właścicielka Imbiru przedstawia swoją następczynię - Elżbietę Knappe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Andrzej i Beata wybierają się do terapeutki. Mężczyzna chce naprawić ich wzajemne relacje, podczas gdy jego partnerka wyznaje, że chodzi jej o problem wychowania dziecka przez samotną matkę. Stefan podsłuchuje w aptece rozmowę Witolda z klientką, która pozdrawia żonę aptekarza. Zastanawia się z przyjaciółmi, jak powiedzieć o tym Irenie. Jerzy jest zaskoczony faktem, że wywiad z nim przeprowadzać będzie Robert Jad. Stara się zachować pokerową twarz. Gruba nie może przestać myśleć o Mateuszu. Chce się zemścić na Ślicznej, prosi o wsparcie Manię i Grochola. Właścicielka Imbiru dziękuje pracownikom za współpracę i przedstawia im swoją następczynię - Elżbietę Knappe.

Występują

Twórcy

Ładuję...