Teleman

Przepis na życie | sezon 2 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pracownicy Imbiru świętują zaręczyny Długiego i Aldony. Anka proponuje Jerzemu przyjaźń. Przekonuje go, że Elka zawsze będzie stała im na drodze. Pola uważa, że Anka postępuje niemądrze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz czeka ją kolejny etap - narodziny dziecka i perypetie uczuciowe związane z jej relacją z Jerzym (Borys Szyc). Przeszkodą okazuje się była żona ukochanego mężczyzny. Tymczasem Andrzej (Piotr Adamczyk) traci głowę dla swojego potomka, co wystawia na próbę jego związek z Beatą (Maja Ostaszewska).

W tym odcinku

Pracownicy Imbiru świętują zaręczyny Długiego i Aldony. Anka proponuje Jerzemu przyjaźń. Przekonuje go, że Elka zawsze będzie stała im na drodze. Pola mówi przyjaciółce, że postępuje niemądrze rezygnując z walki o swoje szczęście. Beata nie chce słuchać usprawiedliwień Andrzeja. Decyzję o przyszłości związku zamierza podjąć po porodzie. Mania próbuje pocieszyć ojca. Pola podpisuje dokumenty w biurze podróży. Irmina, która je prowadzi, wspomina o swoim synu, który na nieszczęście zakochał się w dużo starszej kobiecie. Na fotografii stojącej na jej biurku Pola widzi Ignacego. Irena umawia się na spacer z Witoldem. Zabiera ze sobą Gniewka.

Występują

Twórcy

Ładuję...