M jak miłość | odc. 360

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stefan dowiaduje się od Izy, że żona została w firmie wspólniczką. Wracając z Warszawy spotyka Elkę, a ona znowu wyznaje mu miłość. Cholakowa przekonuje Janinę, by zrywała z Teodorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Stefan robi Małgosi niespodziankę: odwiedza ją w firmie, gdyż właśnie przypada rocznica ich pierwszego pocałunku. Niestety, kobieta nie docenia jego romantycznego gestu. W dodatku Stefan dowiaduje się przypadkiem od Izy, że jego żona została wspólniczką w firmie. Mówi Małgosi, że powinna poważnie się zastanowić, czy wciąż jeszcze go kocha. Wracając z Warszawy, Stefan spotyka na drodze Elkę. Zaprasza ją na chwilę do domu, dziewczyna znowu wyznaje mu miłość. Paweł mówi Jackowi, że po wyjściu pana Dziduszki ze szpitala chciałby się nim zaopiekować. Niestety, stan chorego gwałtownie się pogarsza. Tymczasem przyjaciele urządzają w klubie przyjęcie niespodziankę dla Pawła z okazji zdanej matury. Cholakowa przekonuje Janinę, że nie powinna zrywać związku z Teodorem. Kiedy z kolei spotyka Nowickiego na targu, namawia go, by wreszcie zaczął działać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...