M jak miłość | odc. 359

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł jedzie do Gródka. Chce powiedzieć rodzicom o sukcesie na maturze. Maria pokazuje mężowi ogłoszenie w sprawie pracy. Krzysztof idzie na rozmowę do firmy męża Reni. Otrzymuje posadę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Pan Dziduszko leży w szpitalu. Paweł jedzie do Gródka, żeby powiedzieć rodzicom o sukcesie na maturze. Madzia, niechcący, wspomina o zdanym przez chłopaka egzaminie przyjaciołom. Maria pokazuje mężowi ogłoszenie w sprawie pracy. Krzysztof idzie na rozmowę do firmy męża Reni, Roberta. Jest bardzo zadowolony, gdyż otrzymuje posadę. Piotrek uczy się do egzaminów na prawo. Peter odwiedza Alicję w przetwórni. Spełnił swoją groźbę i udało mu się zemścić. Sprzedał bowiem jej pomysł produkowania zup typu light, w który bardzo dużo zainwestowała, konkurencji. Teraz jej firmie grozi bankructwo. Peter zagląda też do pubu. Dochodzi tam do nieprzyjemnego incydentu. Mężczyzna pod wpływem alkoholu zachowuje się bardzo poufale wobec Hanki, na co ona odpowiada uderzeniem w twarz. Egon snuje śmiałe plany: zamierza urządzać w pubie obiady dla biznesmenów i wieczorki dla samotnych. Tymczasem Elka znowu popłakuje z tęsknoty za wielką miłością. Stefan robi wszystko, żeby ją pocieszyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...