M jak miłość | odc. 358

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł zdaje ostatni egzamin maturalny z historii. W domu zastaje pana Dziduszkę nieprzytomnego. Marek nadal zachowuje się dziwnie. Hanka domyśla się, że chodzi o jej spotkanie z Jaroszym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Paweł zdaje ostatni egzamin maturalny: ustny z historii. Gdy razem z Madzią wraca do domu, zastaje pana Dziduszkę nieprzytomnego, leżącego na podłodze. Egon mieszka u Stefana. Po obejrzeniu kuchni w pubie żąda, by właściciele dokonali w niej wielu kosztownych przeróbek. Gdy Marek odmawia, kucharz rezygnuje ze współpracy z pubem. Natalka wraca ze szpitala. Marek nadal zachowuje się nieswojo. Hanka domyśla się, że chodzi o jej spotkanie z Jaroszym. Tłumaczy mężowi, że nic jej z biznesmenem nie łączy. Jednak dla dobra Natalki gotowa jest przyjąć każdą pomoc. Peter zjawia się w biurze Alicji. Próbuje ją zastraszyć, ale kochanka tym razem nie ulega. Wyjawia mu, że dzięki Hance wie już o jego matactwach z Jaroszym. Wściekły Peter zjawia się u Mostowiaków i grozi Hance. Renia ma dla Marii dobrą nowinę: załatwiła Krzysztofowi pracę w firmie męża. W dodatku Robert obmyślił intrygę, dzięki której Zduński nie zorientuje się, że posadę zawdzięcza znajomościom żony. Jacek, po wspólnym wyjeździe na żagle, odwozi Łukasza do domu. Marta zauważa, że Norbert czuje się zraniony tym, że przez jego kalectwo inny mężczyzna uczy syna żeglarstwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...