M jak miłość | odc. 357

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mostowiakowie martwią się stanem Natalki. Jeśli organizm nie zareaguje na leki, konieczna będzie operacja. Jaroszy oferuje pomoc finansową. Egon Rogala proponuje zajęcie się kuchnią w pubie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Mostowiakowie przejmują się stanem Natalki. Jeśli jej organizm nie zareaguje na leki, konieczna będzie operacja. Do szpitala przychodzi Jaroszy i oferuje Hance pomoc finansową w leczeniu dziewczynki. Ich przyjacielskie pożegnanie przypadkowo widzi Marek. Do Grabiny przyjeżdża Egon Rogala. Okazuje się, że nie będzie pracował u kuzyna w Zakopanem. Proponuje, że poprowadzi kuchnię w pubie Marka. Maria martwi się o Krzysztofa. Jej mąż jest sfrustrowany tym, że nie ma pracy, brakuje pieniędzy na budowę domu. Renia, słysząc o problemach przyjaciółki, chce jej pomóc. Iza odwiedza Małgosię w mieszkaniu Marty. Przyjaciółka wyznaje jej, że prawdziwą, namiętną miłość przeżyła dotąd tylko z Badeckim. I właśnie takiego uczucia brakuje jej w związku ze Stefanem. Teodor kolejny raz próbuje pogodzić się z Nowicką - niestety, bez skutku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...