Komisarz Alex 7: Śmiertelny upadek (83)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grupa alpinistów wspina się bez zabezpieczenia na wysoki budynek. Jeden z nich, doświadczony Kuba Burski, spada i ginie na miejscu. Rano jego ciało zostaje znalezione kilkanaście metrów od budynku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego partnerzy, Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), stawiają czoła wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Grupa alpinistów wspina się bez zabezpieczenia na wysoki budynek. Jeden z nich, najbardziej doświadczony Kuba Burski, spada i ginie na miejscu. Towarzysze przenoszą jego ciało kilkanaście metrów dalej, pozorując wypadek samochodowy. Nie chcą, by ich szkoła wspinaczkowa z powodu nielegalnych wyczynów wpadła w kłopoty i straciła licencję. Kiedy rano zostaje znalezione ciało chłopaka, Orlicz, który sam kiedyś się wspinał, zaczyna badać zagadkową sprawę. Przypomina sobie, Burski dwa lata temu brał udział w wyprawie w Himalaje, która skończyła się nie do końca wyjaśnioną śmiercią jednego z uczestników. W tamtej feralnej wyprawie brali udział ci sami alpiniści.

Występują

Twórcy

Ładuję...