Grantchester (5/6)

serial kryminalny Wielka Brytania 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Sidney i jego przyjaciel, detektyw Geordie, udają się na jedną noc do Londynu. Idą do znanego jazzowego klubu na koncert gwiazdy, Glorii Dee. Wieczór zakłóca im Amanda, która zjawia się w lokalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne. W życiu osobistym boryka się z problemami miłosnymi oraz uzależnieniem od alkoholu i... jazzu. Wystylizowany serial kryminalny oparty na poczytnych kryminałach Brytyjczyka Jamesa Runcie. W roli głównej James Norton, znany z roli psychopatycznego mordercy z serialu "Happy Valley".

W tym odcinku

Sidney i jego przyjaciel, detektyw Geordie, udają się na jedną noc do Londynu. Idą do znanego jazzowego klubu na koncert gwiazdy, Glorii Dee. Wieczór zakłóca im Amanda, która niespodziewanie zjawia się w lokalu. Na jej widok Chambers znów zaczyna topić smutki w alkoholu. W pewnej chwili słychać krzyk zza kulis. Okazuje się, że doszło do morderstwa. Sidney i Geordie zamiast upragnionego relaksu, mają kolejną zagadkę do rozwiązania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...