Grantchester (2)

serial kryminalny Wielka Brytania 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

W czasie kiedy Sidney rozwiązuje zagadkę śmierci radcy prawnego, Amanda zaręcza się z Guyem Hopkinsem. Z tej okazji przyjaciółka zaprasza pastora i jego siostrę Jen na uroczystą kolację.

Oglądaj w telewizji

Czw 2.05 6:55
Epic Dramalogo
Czw 2.05 13:30
Epic Dramalogo
Nd 5.05 9:45
Epic Dramalogo

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne. W życiu osobistym boryka się z problemami miłosnymi oraz uzależnieniem od alkoholu i... jazzu. Wystylizowany serial kryminalny oparty na poczytnych kryminałach Brytyjczyka Jamesa Runcie. W roli głównej James Norton, znany z roli psychopatycznego mordercy z serialu "Happy Valley".

W tym odcinku

W czasie kiedy Sidney Chambers rozwiązuje zagadkę śmierci radcy prawnego, Amanda zaręcza się z Guyem Hopkinsem, przystojnym brytyjskim magnatem. Przyjaciółka zaprasza pastora i jego siostrę Jen na uroczystą kolację z tej okazji. Zazdrosny Sidney, który bezpowrotnie stracił szansę na wyznanie Amandzie, co do niej czuje, bardzo niechętnie jedzie na spotkanie. Kiedy na przyjęciu topi smutki w szkockiej whisky, między koleżankami przyszłej panny młodej dochodzi do kłótni, a jej potwornie drogi pierścionek zaręczynowy znika. Podejrzenia o kradzież padają na narzeczonego Jen, Afroamerykanina Johnny'ego. Jego sytuację dodatkowo komplikuje wiadomość z następnego dnia, że jedna z osób zaproszonych na kolację została zamordowana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...