M jak miłość | odc. 354

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga i Piotrek dowiadują się, że Krzysztof odszedł z pracy. Są pewni, że tym razem konflikty między rodzicami nie zagrożą ich małżeństwu. Stefan i Małgosia wracają do Grabiny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Kinga i Piotrek jadą do Gródka. Dowiadują się, że Krzysztof odszedł z pracy. Młodzi Zduńscy obiecują sobie, że tym razem konflikty między rodzicami nie zagrożą ich małżeństwu. Stefan i Małgosia wracają do Grabiny. Nie układa się między nimi najlepiej i Małgosia szybko wyjeżdża do pracy. W Warszawie spotyka się z Izą: wyznaje przyjaciółce, że małżeństwo ze Stefanem jest jej kolejną życiową pomyłką. Hanka, pod wpływem rad Marka, ostrzega Alicję przed intrygami Petera. Ich spotkanie kończy się jednak bardzo przykro - była przyjaciółka sugeruje, że Mostowiakową łączy z Jaroszym dużo więcej, niż tylko interesy. Janina szykuje się do wyjazdu z Teodorem. Ewa jest coraz bardziej zaniepokojona nowym związkiem matki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...