M jak miłość | odc. 351

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil ma problemy finansowe. Zgłasza się biznesmen, który ma pomóc fundacji. Kasia wpada na pomysł, by organizować przyjęcia komunijne. Ślub Marty i Norberta odbędzie się w parku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Kamil wciąż boryka się z problemami finansowymi. Bezskutecznie szuka pracy. Nie układa mu się z Madzią, która uważa, że może ich łączyć jedynie przyjaźń. Hanka odbiera telefon z telewizji. Zgłosił się biznesmen, który zamierza wspomóc fundację. Chce jednak pozostać anonimowy do czasu rozmowy, na którą zaprasza do Warszawy. Marek obawia się, że jego pub splajtuje. W okolicy został otwarty konkurencyjny lokal, który odbiera mu klientów. Kaśka wpada na pomysł, by zaczęli organizować przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Marta prosi przyjaciółkę ze studiów, która pracuje w USC, by udzieliła jej i Norbertowi ślubu w ich ulubionym parku. Uroczystość, mająca się odbyć za kilka dni, będzie bardzo kameralna. Przyszli państwo młodzi, każde z osobna, proszą Kingę i Piotrka, by zostali ich świadkami. Wszystko odbywa się w tajemnicy, by Zduńscy nie wiedzieli, że spotkają się na ślubie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...