Ugotowani (1/13)

program kulinarno-rozrywkowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jako pierwsi do kulinarnego pojedynku przystąpią mieszkańcy Krakowa. O 5 tysięcy złotych zawalczą m.in. specjalistka do spraw promocji Joanna Mysińska-Rybka oraz architekt Marek Idziak-Sępkowski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnym sezonie ekipa programu odwiedzi m.in. Kraków, Warszawę, Suwałki, Szczecin, Kielce, Łódź, Mazury i Bieszczady. Gospodarze każdego z czterech wieczorów spróbują zachwycić nie tylko wykwintnymi potrawami, ale również wyjątkowymi atrakcjami Po raz pierwszy w programie pojawią się pary - świeżo zakochani dwudziestolatkowie, aktywni rodzice po trzydziestce czy dojrzali partnerzy. W jednym z odcinków specjalnych widzowie przeniosą się w lata 80. i zajrzą do kuchni m.in. Majki Jeżowskiej oraz Wandy Kwietniewskiej. Gotować będą również gwiazdy internetu: Maffashion, Saszan, Ad Buster oraz Maciej Dąbrowski.

Jako pierwsi do kulinarnego pojedynku przystąpią mieszkańcy Krakowa. O 5 tysięcy złotych zawalczą: specjalistka do spraw promocji, miłośniczka sztuki i architektury secesyjnej, Joanna Mysińska-Rybka; przedstawiciel branży hotelarskiej, Tomasz Kovgier, który urodził się na Litwie, ale kocha Polskę; Katarzyna Kuś, zajmująca się pozyskiwaniem środków unijnych oraz architekt i nauczyciel rysunku, Marek Idziak-Sępkowski. Polska poznała go po tym, gdy jako pierwszy zawarł legalny prawnie związek ze swoim partnerem. Widzowie przekonają się, jak smakuje salami przygotowane na słodko, kto lepiej całuje niż gotuje, a także kogo z uczestników lepiej nie dopuszczać do steru.

Zobacz także

Ładuję...