Płynące wieżowce

film obyczajowy Polska 2013  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Poukładane życie Kuby komplikuje się, gdy poznaje Michała. Nowe uczucie go przeraża. Trzy nagrody w Gdyni i wiele innych wyróżnień.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kuba (Mateusz Banasiuk) ma ustabilizowaną sytuację życiową. Mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i ukochaną dziewczyną Sylwią (Marta Nieradkiewicz), studiuje na AWF-ie i poświęca się swojej największej pasji - pływaniu. Ambitny chłopak właśnie przygotowuje się do startu w prestiżowych zawodach, w których jest jednym z głównych faworytów. Proste i poukładane życie Kuby komplikuje się za sprawą poznanego na imprezie Michała (Bartosz Gelner). Między mężczyznami rodzi się silna więź. Kuba, który nagle uświadamia sobie swój homoseksualizm, nie potrafi zaakceptować tej sytuacji. Wkrótce prawdę odkrywają dwie bliskie mu kobiety - matka i dziewczyna. Mimo że obie się nie znoszą, łączą swoje siły, by nie pozwolić Kubie na zacieśnienie relacji z Michałem.

Obiecujący sportowiec zakochuje się w swoim rówieśniku. Ale jest jeszcze dziewczyna, której to trzeba powiedzieć. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...