Teleman

Hawaje 5-0 (20)

(Hawaii 5.0: Olelo Pa'a)

serial kryminalny USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Steve i Catherine zajmują się sprawą żołnierza, który poległ na służbie. Sytuacja ta skłania Steve'a do refleksji na temat jego własnych doświadczeń z wojny w Korei.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) wraca do rodzinnego Honolulu, gdzie obejmuje dowództwo nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. W jego zespole są Danny Williams (Scott Caan), zwerbowany przez McGarretta przyjaciel ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly, oraz jego piękna kuzynka, niedoświadczona, ale odważna policjantka Kono Kalakaua (Grace Park). Członkowie oddziału dysponują dużą swobodą podczas prowadzenia śledztw, bo najważniejsze jest, aby pomyślnie je kończyli i byli skuteczni.

W tym odcinku

Steve i Catherine udają się do strefy zdemilitaryzowanej pomiędzy Koreą Północną a Południową, gdzie w zamian za dwóch jeńców ma im zostać wydane ciało Freddiego Harta, komandosa jednostki SEAL i jednego z najlepszych przyjaciół McGarretta. Żołnierz zginął w czasie misji w Korei Północnej, podczas której McGarrettowi udało się schwytać handlarza bronią Antona Hesse. Śledczy odkrywa, że na zwłokach, które im wydano, nie ma charakterystycznego tatuażu, jaki miał jego przyjaciel. Steve nie zamierza wracać do kraju, dopóki nie znajdzie ciała Freddiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...