Komisarz Alex 4: Podglądacz (44)

serial kryminalny Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Orlicz, Lucyna i Puchała prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Barbary Bartnik. W gronie podejrzanych znajduje się doktor Marcin Rymarz, sąsiad Bartników. To on i mąż ofiary znaleźli ciało.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Aleksa, rozwiązują zagadki kryminalne i walczą z przestępczością. Komisarz Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy, podkomisarze Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop), wraz z dzielnym czworonogiem stawiają czoła porywaczom, złodziejom, zamachowcom i mordercom. Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Orlicz, Lucyna i Puchała prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa Barbary Bartnik. W gronie podejrzanych znajduje się m.in. doktor Marcin Rymarz, sąsiad Bartników. To on i mąż ofiary, Karol, znaleźli ciało i zawiadomili policję. Lekarz ma jednak niepodważalne alibi - w czasie, gdy popełniono przestępstwo, przeprowadzał operację. Beata odkrywa w telefonie Barbary SMS-y od kochanka. To nowy trop w śledztwie. Wkrótce policjanci zatrzymują autora miłosnych wyznań, malarza Jarosława Króla. W samochodzie artysty znajdują biżuterię, która należała do Barbary. Orlicz uważa jednak, że ktoś próbuje wrobić Króla w zbrodnię i postanawia kontynuować poszukiwania. Nie wie, że jest ktoś, kto zna tożsamość zabójcy. To sąsiad Bartników, Adrian Kazubek, który podglądał Barbarę i robił jej zdjęcia z ukrycia. Na jednej z fotografii uwiecznił zabójcę. Nie powiadomił jednak policji, by szantażować sprawcę.

Występują

Twórcy

Ładuję...