Teleman

Hawaje 5-0 (15)

(Hawaii 5.0: Hookman)

serial kryminalny USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Z więzienia wychodzi przestępca odpowiedzialny za napad na bank. Próbuje zemścić się na policjantach, przez których stracił obie dłonie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin) wraca do rodzinnego Honolulu, gdzie obejmuje dowództwo nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. W jego zespole są Danny Williams (Scott Caan), zwerbowany przez McGarretta przyjaciel ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly, oraz jego piękna kuzynka, niedoświadczona, ale odważna policjantka Kono Kalakaua (Grace Park). Członkowie oddziału dysponują dużą swobodą podczas prowadzenia śledztw, bo najważniejsze jest, aby pomyślnie je kończyli i byli skuteczni.

W tym odcinku

W środku dnia oficer hawajskiej policji zostaje zastrzelony przez snajpera. Ekipa śledczych rozpoczyna dochodzenie. Na miejscu zbrodni agenci znajdują łuskę z wygrawerowanym nazwiskiem ofiary. McGarrett jest przekonany, że to dopiero początek serii zaplanowanych zamachów. Nie myli się. Były więzień właśnie realizuje plan zemsty na policjantach, przez których stracił obie dłonie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...