O mnie się nie martw 2 (10/13)

serial komediowy Polska 2015  od 12 lat

W skrócie

Iga próbuje przywyknąć do myśli, że u jej boku nie ma już Marcina. Na domiar złego kobieta i pozostali mieszkańcy kamienicy mają problem, ponieważ właściciel budynku próbuje skłócić ze sobą sąsiadów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów młodej mamy, Igi Małeckiej (Joanna Kulig), oraz prawnika z renomowanej warszawskiej kancelarii, Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski).

W tym odcinku

Iga próbuje przywyknąć do myśli, że u jej boku nie ma już Marcina. Na domiar złego nad nią i pozostałymi mieszkańcami kamienicy na Stalowej zbierają się czarne chmury. Nowy właściciel budynku, Laskoń, próbuje skłócić ze sobą sąsiadów, a później sprytnymi wybiegami zmusić ich do opuszczenia mieszkań przed ustawowym terminem eksmisji. Pełnomocniczka mężczyzny, Magda, próbuje powstrzymać zapędy klienta, ale na niewiele się to zdaje. Z kolei Marcin, by zapomnieć o Idze, ucieka w pracę. Gadomska realizuje swój plan wobec prawnika i próbuje zająć miejsce, które do tej pory należało do Małeckiej. Zamiast jednak jak poprzedniczka zalewać Kaszubę swoimi problemami, sprawia mu drobne przyjemności. Z dnia na dzień prawniczka staje się mężczyźnie coraz bliższa.

Występują

Twórcy

Ładuję...