Poirot: Trójkąt na Rodos

(Poirot: Triangle At Rhodes)

serial kryminalny Wielka Brytania 1989  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Herkules Poirot zatrzymuje się w Palace Hotel, gdzie gości także pięknq Valentine Chantry, odbywająca podróż ze swoim piątym już mężem. Jakiś czas później zostaje znaleziona martwa...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Herkules Poirot to światowej sławy belgijski detektyw, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Herkules Poirot (David Suchet) podczas podróży na wyspę Rodos zatrzymuje się w Palace Hotel. Poruszenie wśród gości wywołuje przybycie pięknej i znanej w towarzystwie pani Valentine Chantry (Annie Lambert). Kobieta odbywa podróż ze swoim piątym mężem, komandorem Chantrym (Jon Cartwright). Już pierwszego dnia po przybyciu Valentine zaczyna flirtować z innym mężczyzną. Jakiś czas później zostaje znaleziona martwa. Poszlaki wskazują na jej zazdrosnego męża, jednak Poirot ma co do tego wątpliwości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...