M jak miłość | odc. 350

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzina widzi Hankę w telewizji. Alicja prosi Hankę, by nikomu nie mówiła o jej planach.Ojciec Kamila spłaci dług. Chłopak decyduje się wyznać Madzi miłość. Teodor odwiedza Nowicką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Rodzina przez przypadek widzi Hankę w telewizji. Wszyscy są z niej bardzo dumni i pewni, że teraz wreszcie znajdą się sponsorzy fundacji. W pubie Marka pojawia się Peter. Młodzi Mostowiakowie zastanawiają się, co mogło sprowadzić go znowu do Grabiny i co łączy go z Jaroszym. Alicja prosi Hankę, by nikomu nie mówiła o planach zmiany profilu przetwórni. Ich rozmowa znów kończy się kłótnią. Ojciec Kamila zgadza się spłacić dług. Syn nie chce przyjąć jego pomocy, ale nie ma wyjścia. Po powrocie do domu chłopak decyduje się w końcu wyznać Madzi miłość. Teodor odwiedza Nowicką w domu. Przekonuje ją, że ich związek jest zbyt cenny, by mogli z niego tak łatwo zrezygnować. Tymczasem Ewa, razem z Leszkiem, namawia matkę, by odeszła z pracy w przychodni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...