M jak miłość | odc. 349

serial obyczajowy Polska 2005  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil chce sprzedać samochód, aby spłacić dług. Simona chce ratować małżeństwo Stefana. Kinga mówi Piotrkowi, że odchodzi z telewizji. Zamiast pana Dziduszko na cmentarz idzie Paweł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Powikłane losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Głównym celem wszystkich bohaterów jest znalezienie miłości swojego życia.

W tym odcinku

Kamil wraca do domu. Niestety, jego prześladowcy wciąż nie dają mu spokoju. Kiedy próbują wtargnąć do mieszkania, Madzia pomaga mu uciec przez okno w łazience. Aby spłacić choć część długu, chłopak decyduje się sprzedać samochód. Niespodziewanie, w mieszkaniu studentów zjawia się jego ojciec. Okazuje się, że wie o problemach syna. Bandyci zaczęli nachodzić także i jego. W biurze Edwarda i Małgosi zjawia się Simona. Chce ratować małżeństwo Stefana. W tym celu załatwiła młodym małżonkom wyjazd do luksusowego hotelu w Austrii. Kinga mówi Piotrkowi o swojej decyzji odejścia z telewizji. Umawiają się na kolację. Pan Dziduszko czuje się bardzo słabo. Nie może wyjść z domu, a chciałby, jak co miesiąc, pójść na grób. Aby go pocieszyć, Paweł obiecuje, że pojedzie na cmentarz. Wybiera się tam razem z Madzią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...