CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (14)

(CSI: Las Vegas: To Halve and to Hold)

serial kryminalny Kanada/​USA 2001  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gilbert Grissom i Catherine Willows znajdują na pustyni ludzką kość. Rozpoczynają śledztwo w tej sprawie, zakrojone na szeroką skalę.

Oglądaj w telewizji

Nd 8.10 18:05
AXN Blacklogo
So 14.10 10:10
AXN Blacklogo
So 14.10 18:05
AXN Blacklogo

Opis

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial, ukazujący kulisy pracy ekspertów medycyny sądowej z Las Vegas. Zespołem kieruje sądowy entomolog Gilbert Grissom (William Petersen). Pomaga mu Catherine Willows (Marg Helgenberger), była tancerka egzotyczna, specjalistka od analizy krwi. Ponadto do zespołu należy wielu ekspertów, którzy badają dowody znalezione na miejscu zbrodni. Stosują przy tym nowatorskie i niekonwencjonalne metody.

W tym odcinku

Na pustyni zostaje znaleziona ludzka kość. Prowadząca dochodzenie ekipa kryminologów niebawem kompletuje cały szkielet. Ludzie Grissoma szybko ustalają, że odnaleźli szczątki pewnego samobójcy. Dowiadują się, że żony mężczyzny nie było stać na urządzenie pogrzebu. Kobieta poćwiartowała więc zwłoki męża i wywiozła je w odludne miejsce. Okazuje się, że prawo stanu Nevada nie zabrania podobnych praktyk. Kolejna sprawa dotyczy zamordowanego striptizera, który został wynajęty na wieczór panieński. Sara Sidle i Warrick Brown odnajdują sprawcę mordu. Niestety muszą zakłócić uroczystość zaślubin.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...