Pamiętniki z wakacji | sezon 2 odc. 31

serial paradokumentalny Polska 2011-2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin szuka żony podczas egzotycznego urlopu, jednak przesadza z alkoholem. Marcel bawi się zamiast załatwiać sprawy związane z weselem. Jeden ze świadków postanawia zaalarmować narzeczoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

W tym odcinku

Kontynuacja opowieści o Marcinie z prowincji, który podczas egzotycznego urlopu szuka żony. Mężczyzna poznaje sympatyczną Różę, jednak początkowo oboje nie przypadają sobie gustu. Pewnego razu Marcin postanawia wręczyć dziewczynie w prezencie drapaczkę do pleców, co wywołuje ogólne rozbawienie w grupie nowych znajomych. Wieczorem wszyscy razem wybierają się do dyskoteki. Podczas zabawy Marcin przesadza z alkoholem, ale pod swoją opiekę bierze go Róża. Kobieta odprowadza go do hotelu. W swoim pokoju mężczyzna staje się bardzo nachalny. Obrażana dziewczyna zrywa znajomość. Następna historia to dalsze losy Marcela, który zamiast załatwiać sprawy weselne, spędza czas na zabawie. W związku z zaistniałą sytuacją, jeden ze świadków, Tomek, postanawia zaalarmować Luizę, narzeczoną Marcela. To prowadzi do kolejnych nieporozumień, kłótni między przyjaciółmi, a także narzeczonymi. Sfrustrowany Tomek postanawia powiedzieć Luizie całą prawdę o Marcelu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...